Wpisy

 • sobota, 30 marca 2013
  • Gerard Depardieu w Czeczenii u Ramzana Kadyrowa

   Ramzan Kadyrow znany ze swoich zachcianek zaprosił 24 lutego bieżącego roku do swojej posiadłości i do Czeczenii, Gerarda Depardieu ( francuski aktor, który przyjął obywatelstwo rosyjskie, po tym jak nałożono podatek 75% we Francji od dochodów, najbogatszych francuzów).

   Ramzan Kadyrow i Gerard Depardieuźródło:http://i.wp.pl/a/f/jpeg/30725/kadyrow_depardieu_afp_600.jpeg


   Gerard Depardieu, był wręcz zaskoczony pięknymi widokami w Czeczenii i ogłosił opinii publicznej, iż chciałby nakręcić tutaj film i na pewno nie raz wróci do tej republiki. Z kolei R.Kadyrow, zaoferował aktorowi z Francji z rosyjskim paszportem, mieszkanie pięciopokojowe oraz został honorowym obywatelem republiki czeczeńskiej.


   W odpowiedzi na pytanie tytułowe, zadane w tytule artykułu "co z tego wyniknie" ? Niewątpliwie wydarzenie może być ważne z dwóch powodów: pierwszy - z finansowego punktu widzenia, gdyż to może spodowodować większe zainteresowanie tą republiką wśród inwestorów i bogatych biznesmenów. drugi - dobra promocja republiki pod względem turystycznym, Czeczenia ostatnimi czasy otworzyła się na turystów kusząc swoją m.in. odnowioną stolicą - Groznym, która została doszczętnie zniszczona przez I i II W.Czeczenską oraz sercem Czeczenii, meczetem największym w Europie, mogącym pomieścić ok.10 tyś. wiernych wyznawców islamu.


   R.Kadyrow i G.Depardieu w posiadłości Kadyrowa

   źródło: http://cdn2.spiegel.de/images/image-465631-galleryV9-infh.jpg


   Także, należy spodziewać się, iż po M.Tysonie, J.C.Van Damme i G.Depardieu, reprezentacji Brazylii w piłce nożnej, na pewno jeszcze pojawi się w tej republice nie jedna znana postać, która zostanie zaproszona przez Ramzana Kadyrowa, który kocha bogactwo i "lubi" być dobrym znajomym kogoś, kogo oglądał jeszcze nie tak dawno, tylko dzięki uprzejmości kwadratowego pudełka zwanego telewizorem.
   

   Szczegóły wpisu

   Komentarze:
   (0)
   Tagi:
   Kategoria:
   Autor(ka):
   ascalcin
   Czas publikacji:
   sobota, 30 marca 2013 19:31

Kategorie

Kanał informacyjny

POLECANE STRONY :
Newsy z egzotycznych boisk

Liczniki wizyt